(ВИДЕО) Данев: Неспособната влада на СДС ја втурна македонската економија во рецесија - А1он
Почетна Економија (ВИДЕО) Данев: Неспособната влада на СДС ја втурна македонската економија во рецесија
Економија

(ВИДЕО) Данев: Неспособната влада на СДС ја втурна македонската економија во рецесија

12/10/2017 - 15:15 69 прегледи
(ВИДЕО) Данев: Неспособната влада на СДС ја втурна македонската економија во рецесија