САД имаат намера да се повлечат од УНЕСКО - А1он
Почетна Свет САД имаат намера да се повлечат од УНЕСКО
Свет

САД имаат намера да се повлечат од УНЕСКО

12/10/2017 - 14:56 20 прегледи
САД имаат намера да се повлечат од УНЕСКО