Ердоган: САД кријат сомнително лице во Конзулатот во Истанбул - А1он
Почетна Регион Ердоган: САД кријат сомнително лице во Конзулатот во Истанбул
Регион

Ердоган: САД кријат сомнително лице во Конзулатот во Истанбул

12/10/2017 - 14:40 131 прегледи
Ердоган: САД кријат сомнително лице во Конзулатот во Истанбул