САД и Русија продолжуваат со дипломатските напори за решавање на севернокорејската криза - А1он
Почетна Свет САД и Русија продолжуваат со дипломатските напори за решавање на севернокорејската криза
Свет

САД и Русија продолжуваат со дипломатските напори за решавање на севернокорејската криза

26/09/2017 - 14:05 49 прегледи
САД и Русија продолжуваат со дипломатските напори за решавање на севернокорејската криза