СДСМ: Падот на БДП е заради продолгирањето на политичката криза од страна на ВМРО-ДПМНЕ - А1он
Почетна Економија СДСМ: Падот на БДП е заради продолгирањето на политичката криза од страна на ВМРО-ДПМНЕ
Економија

СДСМ: Падот на БДП е заради продолгирањето на политичката криза од страна на ВМРО-ДПМНЕ

25/09/2017 - 19:14 253 прегледи
СДСМ: Падот на БДП е заради продолгирањето на политичката криза од страна на ВМРО-ДПМНЕ