Пјонгјанг: САД објави војна на Северна Кореја - А1он
Почетна Актуелно Пјонгјанг: САД објави војна на Северна Кореја
Актуелно

Пјонгјанг: САД објави војна на Северна Кореја

25/09/2017 - 18:06 2,984 прегледи
Пјонгјанг: САД објави војна на Северна Кореја