Чавушоглу: На еден чекор на Берлин за нормализација на односите, ние ќе направиме два - А1он
Почетна Регион Чавушоглу: На еден чекор на Берлин за нормализација на односите, ние ќе направиме два
Регион

Чавушоглу: На еден чекор на Берлин за нормализација на односите, ние ќе направиме два

25/09/2017 - 16:35 94 прегледи
Чавушоглу: На еден чекор на Берлин за нормализација на односите, ние ќе направиме два