Заев: До средината на 2018-та очекуваме нови идеи од Нимиц за прашањето за името - А1он
Почетна Македонија Заев: До средината на 2018-та очекуваме нови идеи од Нимиц за прашањето за името
Македонија

Заев: До средината на 2018-та очекуваме нови идеи од Нимиц за прашањето за името

24/09/2017 - 14:07 149 прегледи
Заев: До средината на 2018-та очекуваме нови идеи од Нимиц за прашањето за името