СБ на ОН повика на прекин на насилствата во Мјанмар - А1он
Почетна Свет СБ на ОН повика на прекин на насилствата во Мјанмар
Свет

СБ на ОН повика на прекин на насилствата во Мјанмар

14/09/2017 - 13:00 12 прегледи
СБ на ОН повика на прекин на насилствата во Мјанмар