Јужна Кореја ќе испрати хуманитарна помош за Северна Кореја - А1он
Почетна Свет Јужна Кореја ќе испрати хуманитарна помош за Северна Кореја
Свет

Јужна Кореја ќе испрати хуманитарна помош за Северна Кореја

14/09/2017 - 11:20 204 прегледи
Јужна Кореја ќе испрати хуманитарна помош за Северна Кореја