Еден загинат, тројца потешко и осум полено повредени во 13 сообраќајки во Скопје - А1он
Почетна Македонија Еден загинат, тројца потешко и осум полено повредени во 13 сообраќајки во Скопје
Македонија

Еден загинат, тројца потешко и осум полено повредени во 13 сообраќајки во Скопје

14/09/2017 - 09:54 887 прегледи
Еден загинат, тројца потешко и осум полено повредени во 13 сообраќајки во Скопје