Трамп се договори со демократите во Конгресот околу програмата ДАЦА - А1он
Почетна Свет Трамп се договори со демократите во Конгресот околу програмата ДАЦА
Свет

Трамп се договори со демократите во Конгресот околу програмата ДАЦА

14/09/2017 - 09:12 21 прегледи
Трамп се договори со демократите во Конгресот околу програмата ДАЦА