Џонсон и Тилерсон ќе разговараат за Ирма, Северна Кореја и Либија - А1он
Почетна Свет Џонсон и Тилерсон ќе разговараат за Ирма, Северна Кореја и Либија
Свет

Џонсон и Тилерсон ќе разговараат за Ирма, Северна Кореја и Либија

14/09/2017 - 09:11 16 прегледи
Џонсон и Тилерсон ќе разговараат за Ирма, Северна Кореја и Либија