РТ: Рудното богатство на Северна Кореја вреди 10 трилиони долари - А1он
Почетна Свет РТ: Рудното богатство на Северна Кореја вреди 10 трилиони долари
Свет

РТ: Рудното богатство на Северна Кореја вреди 10 трилиони долари

13/09/2017 - 17:52 1,065 прегледи
РТ: Рудното богатство на Северна Кореја вреди 10 трилиони долари