САД обвинија руски дипломати за огнот во напуштениот конзулант во Сан Франциско - А1он
Почетна Свет САД обвинија руски дипломати за огнот во напуштениот конзулант во Сан Франциско
Свет

САД обвинија руски дипломати за огнот во напуштениот конзулант во Сан Франциско

13/09/2017 - 17:29 79 прегледи
САД обвинија руски дипломати за огнот во напуштениот конзулант во Сан Франциско