САД: Прво промена на Уставот, па трансфомација на Косовските безбедносни сили - А1он
Почетна Регион САД: Прво промена на Уставот, па трансфомација на Косовските безбедносни сили
Регион

САД: Прво промена на Уставот, па трансфомација на Косовските безбедносни сили

13/09/2017 - 12:48 145 прегледи
САД: Прво промена на Уставот, па трансфомација на Косовските безбедносни сили