Камион паднал во бездна кај Трница, возачот со полесни повреди - А1он
Почетна Македонија Камион паднал во бездна кај Трница, возачот со полесни повреди
Македонија

Камион паднал во бездна кај Трница, возачот со полесни повреди

12/09/2017 - 14:12 336 прегледи
Камион паднал во бездна кај Трница, возачот со полесни повреди