Mercedes-Benz електромобилот на Македонецот Таневски, главна атракција на саемот во Франкфурт - А1он
Почетна СпортАвтомобилизам Mercedes-Benz електромобилот на Македонецот Таневски, главна атракција на саемот во Франкфурт
Автомобилизам

Mercedes-Benz електромобилот на Македонецот Таневски, главна атракција на саемот во Франкфурт

12/09/2017 - 13:26 694 прегледи
Mercedes-Benz електромобилот на Македонецот Таневски, главна атракција на саемот во Франкфурт