Дел Понте: Комисијата има доволно докази против Асад - А1он
Почетна Свет Дел Понте: Комисијата има доволно докази против Асад
Свет

Дел Понте: Комисијата има доволно докази против Асад

13/08/2017 - 19:23 86 прегледи
Дел Понте: Комисијата има доволно докази против Асад