Помпео: Не би ме изненадила уште една ракетна проба на Северна Кореја - А1он
Почетна Свет Помпео: Не би ме изненадила уште една ракетна проба на Северна Кореја
Свет

Помпео: Не би ме изненадила уште една ракетна проба на Северна Кореја

13/08/2017 - 18:46 113 прегледи
Помпео: Не би ме изненадила уште една ракетна проба на Северна Кореја