Ентони Скарамучи : Во Белата куќа има „заговорници“ кои сакаат да го тргант Трамп - А1он
Почетна Свет Ентони Скарамучи : Во Белата куќа има „заговорници“ кои сакаат да го тргант Трамп
Свет

Ентони Скарамучи : Во Белата куќа има „заговорници“ кои сакаат да го тргант Трамп

13/08/2017 - 18:41 60 прегледи
Ентони Скарамучи : Во Белата куќа има „заговорници“ кои сакаат да го тргант Трамп