Нафта истече во територијалните води на Кувајт - А1он
Почетна Свет Нафта истече во територијалните води на Кувајт
Свет

Нафта истече во територијалните води на Кувајт

13/08/2017 - 18:23 15 прегледи
Нафта истече во територијалните води на Кувајт