Шулц уверен дека може да ја замени Меркел на функцијата канцелар на Германија - А1он
Почетна Свет Шулц уверен дека може да ја замени Меркел на функцијата канцелар на Германија
Свет

Шулц уверен дека може да ја замени Меркел на функцијата канцелар на Германија

13/08/2017 - 16:13 34 прегледи
Шулц уверен дека може да ја замени Меркел на функцијата канцелар на Германија