Земјотрес со јачина од 4,8 степени го погоди Бодрум - А1он
Почетна Вести Земјотрес со јачина од 4,8 степени го погоди Бодрум
Вести

Земјотрес со јачина од 4,8 степени го погоди Бодрум

13/08/2017 - 15:58 65 прегледи
Земјотрес со јачина од 4,8 степени го погоди Бодрум