Шојгу: Сириската Влада двојно ја зголеми територијата што е под нејзина контрола - А1он
Почетна Свет Шојгу: Сириската Влада двојно ја зголеми територијата што е под нејзина контрола
Свет

Шојгу: Сириската Влада двојно ја зголеми територијата што е под нејзина контрола

13/08/2017 - 15:15 73 прегледи
Шојгу: Сириската Влада двојно ја зголеми територијата што е под нејзина контрола