ВМРО-ДПМНЕ: Спасовски и СДСМ не може да избегаат од одговорноста за ранетите момчиња во Струмица - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Спасовски и СДСМ не може да избегаат од одговорноста за ранетите момчиња во Струмица
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Спасовски и СДСМ не може да избегаат од одговорноста за ранетите момчиња во Струмица

13/08/2017 - 15:03 850 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Спасовски и СДСМ не може да избегаат од одговорноста за ранетите момчиња во Струмица