Иран: Над 360 лица се повредени како последица од истекување на хлор - А1он
Почетна Свет Иран: Над 360 лица се повредени како последица од истекување на хлор
Свет

Иран: Над 360 лица се повредени како последица од истекување на хлор

13/08/2017 - 13:35 33 прегледи
Иран: Над 360 лица се повредени како последица од истекување на хлор