Индија: Во одрон загинаа 7 лица, а повеќе од 30 се водат како исчезнати - А1он
Почетна Свет Индија: Во одрон загинаа 7 лица, а повеќе од 30 се водат како исчезнати
Свет

Индија: Во одрон загинаа 7 лица, а повеќе од 30 се водат како исчезнати

13/08/2017 - 12:46 23 прегледи
Индија: Во одрон загинаа 7 лица, а повеќе од 30 се водат како исчезнати