Шојгу очекува поголема воена соработка со Србија - А1он
Почетна Вести Шојгу очекува поголема воена соработка со Србија
Вести

Шојгу очекува поголема воена соработка со Србија

13/08/2017 - 12:05 169 прегледи
Шојгу очекува поголема воена соработка со Србија