Трамп и Макрон се договорија заеднички да ја решат кризата со Северна Кореја - А1он
Почетна Свет Трамп и Макрон се договорија заеднички да ја решат кризата со Северна Кореја
Свет

Трамп и Макрон се договорија заеднички да ја решат кризата со Северна Кореја

13/08/2017 - 10:22 64 прегледи
Трамп и Макрон се договорија заеднички да ја решат кризата со Северна Кореја