Во поплавите во Непал загинаа повеќе од 30 лица - А1он
Почетна Свет Во поплавите во Непал загинаа повеќе од 30 лица
Свет

Во поплавите во Непал загинаа повеќе од 30 лица

12/08/2017 - 19:14 45 прегледи
Во поплавите во Непал загинаа повеќе од 30 лица