Шампионот Челзи поразен од Барнли на стартот на новата сезона во Премиер лигата - А1он
Почетна СпортФудбал Шампионот Челзи поразен од Барнли на стартот на новата сезона во Премиер лигата
Фудбал

Шампионот Челзи поразен од Барнли на стартот на новата сезона во Премиер лигата

12/08/2017 - 18:45 37 прегледи
Шампионот Челзи поразен од Барнли на стартот на новата сезона во Премиер лигата