Земјотрес со јачина од 5,9 степени го погоди Чиле - А1он
Почетна Свет Земјотрес со јачина од 5,9 степени го погоди Чиле
Свет

Земјотрес со јачина од 5,9 степени го погоди Чиле

12/08/2017 - 18:36 24 прегледи
Земјотрес со јачина од 5,9 степени го погоди Чиле