Ердоган: Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија - А1он
Почетна Вести Ердоган: Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија
Вести

Ердоган: Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија

12/08/2017 - 17:00 104 прегледи
Ердоган: Односите со Берлин ќе се подобрат по изборите во Германија