ВИДЕО: Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ поднесоа интерпелација за министерот Алаѓозовски - А1он
Почетна Македонија ВИДЕО: Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ поднесоа интерпелација за министерот Алаѓозовски
Македонија

ВИДЕО: Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ поднесоа интерпелација за министерот Алаѓозовски

12/08/2017 - 13:46 253 прегледи
ВИДЕО: Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ поднесоа интерпелација за министерот Алаѓозовски