САД до ирачките Курди: Одложете го референдумот за независност - А1он
Почетна Свет САД до ирачките Курди: Одложете го референдумот за независност
Свет

САД до ирачките Курди: Одложете го референдумот за независност

12/08/2017 - 12:24 46 прегледи
САД до ирачките Курди: Одложете го референдумот за независност