ВМРО-ДПМНЕ: СДС троши пари безмилосно, а граѓаните од тоа немаат никаков ќар - А1он
Почетна Економија ВМРО-ДПМНЕ: СДС троши пари безмилосно, а граѓаните од тоа немаат никаков ќар
Економија

ВМРО-ДПМНЕ: СДС троши пари безмилосно, а граѓаните од тоа немаат никаков ќар

11/08/2017 - 14:19 51 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: СДС троши пари безмилосно, а граѓаните од тоа немаат никаков ќар