Мадуро сака „разговор во четири очи“ со Доналд Трамп - А1он
Почетна Свет Мадуро сака „разговор во четири очи“ со Доналд Трамп
Свет

Мадуро сака „разговор во четири очи“ со Доналд Трамп

11/08/2017 - 12:18 60 прегледи
Мадуро сака „разговор во четири очи“ со Доналд Трамп