ЕУ размислува воведување нови санкции за Северна Кореја - А1он
Почетна Свет ЕУ размислува воведување нови санкции за Северна Кореја
Свет

ЕУ размислува воведување нови санкции за Северна Кореја

17/07/2017 - 15:29 27 прегледи
ЕУ размислува воведување нови санкции за Северна Кореја