Седумнаесет војници повредени при експлозија во Турција - А1он
Почетна Свет Седумнаесет војници повредени при експлозија во Турција
Свет

Седумнаесет војници повредени при експлозија во Турција

17/07/2017 - 15:07 38 прегледи
Седумнаесет војници повредени при експлозија во Турција