ЕУ ќе воведе санкции за 16 Сиријци поради хемиските напади - А1он
Почетна Свет ЕУ ќе воведе санкции за 16 Сиријци поради хемиските напади
Свет

ЕУ ќе воведе санкции за 16 Сиријци поради хемиските напади

17/07/2017 - 15:01 22 прегледи
ЕУ ќе воведе санкции за 16 Сиријци поради хемиските напади