Јордански војник осуден на доживотен затвор за убиство на тројца американски офицери - А1он
Почетна Свет Јордански војник осуден на доживотен затвор за убиство на тројца американски офицери
Свет

Јордански војник осуден на доживотен затвор за убиство на тројца американски офицери

17/07/2017 - 12:52 86 прегледи
Јордански војник осуден на доживотен затвор за убиство на тројца американски офицери