Талабани: Речиси сум сигурен дека лидерот на ИД е жив - А1он
Почетна Свет Талабани: Речиси сум сигурен дека лидерот на ИД е жив
Свет

Талабани: Речиси сум сигурен дека лидерот на ИД е жив

17/07/2017 - 11:18 97 прегледи
Талабани: Речиси сум сигурен дека лидерот на ИД е жив