Белгија размислува да се повлече од мисијата на ЕУ во Средоземно Море - А1он
Почетна Свет Белгија размислува да се повлече од мисијата на ЕУ во Средоземно Море
Свет

Белгија размислува да се повлече од мисијата на ЕУ во Средоземно Море

17/07/2017 - 11:06 51 прегледи
Белгија размислува да се повлече од мисијата на ЕУ во Средоземно Море