Русија ги предупреди САД да не им покажуваат сила на сириските владини сили - А1он
Почетна Свет Русија ги предупреди САД да не им покажуваат сила на сириските владини сили
Свет

Русија ги предупреди САД да не им покажуваат сила на сириските владини сили

19/06/2017 - 14:19 131 прегледи
Русија ги предупреди САД да не им покажуваат сила на сириските владини сили