Европарламентот бара заштита на граѓаните на ЕУ и Британија во преговорите за Брегзит - А1он
Почетна Свет Европарламентот бара заштита на граѓаните на ЕУ и Британија во преговорите за Брегзит
Свет

Европарламентот бара заштита на граѓаните на ЕУ и Британија во преговорите за Брегзит

19/06/2017 - 13:11 25 прегледи
Европарламентот бара заштита на граѓаните на ЕУ и Британија во преговорите за Брегзит