Сите жртви од нападот крај џамијата во Лондон се муслимани - А1он
Почетна Свет Сите жртви од нападот крај џамијата во Лондон се муслимани
Свет

Сите жртви од нападот крај џамијата во Лондон се муслимани

19/06/2017 - 12:40 370 прегледи
Сите жртви од нападот крај џамијата во Лондон се муслимани