САД ја потврдија смртта на седумината морнари при сударот на разурнувачот „Фицџералд“ и товарен брод - А1он
Почетна Свет САД ја потврдија смртта на седумината морнари при сударот на разурнувачот „Фицџералд“ и товарен брод
Свет

САД ја потврдија смртта на седумината морнари при сударот на разурнувачот „Фицџералд“ и товарен брод

19/06/2017 - 10:41 108 прегледи
САД ја потврдија смртта на седумината морнари при сударот на разурнувачот „Фицџералд“ и товарен брод