МЗТ Скопје Аеродром поведе со 2-1 во финалето од плеј офот - А1он
Почетна СпортКошарка МЗТ Скопје Аеродром поведе со 2-1 во финалето од плеј офот
Кошарка

МЗТ Скопје Аеродром поведе со 2-1 во финалето од плеј офот

19/05/2017 - 21:27 37 прегледи
МЗТ Скопје Аеродром поведе со 2-1 во финалето од плеј офот