Иванка Трамп ќе го придружува американскиот претседател на неговата прва турнеја во странство - А1он
Почетна Свет Иванка Трамп ќе го придружува американскиот претседател на неговата прва турнеја во странство
Свет

Иванка Трамп ќе го придружува американскиот претседател на неговата прва турнеја во странство

19/05/2017 - 18:14 292 прегледи
Иванка Трамп ќе го придружува американскиот претседател на неговата прва турнеја во странство